Akční balíčky

Přímo v lokalitě Horních Míseček jsou lyžařské vleky a sjezdové tratě pro všechny kategorie dovedností lyžařů. Od úplných začátečníků na cvičné louce s krátkým vlekem přes sjezdovky pro středně náročné lyžaře až po známou sjezdovku Špindlerův Mlýn - Medvědín.

Lanovky a vleky mají přepravní kapacitu zhruba 14 000 osob za hodinu. K dispozici je 20 km sjezdových tratí, 25 standardních běžeckých tratí a více než 80 km značených turistických tras. Sjezdovky a vleky jsou propojeny tak, že se dá velice snadno přejíždět z jednotlivých sjezdových tratí a vyzkoušet tak opravdu všechny možnosti lyžařského areálu. Tento terén je pro svou charakteristiku oblíben i milovníky horských kol. Jsou zde různé druhy dopravních komunikací. Uzavřená silnice pro běžný provoz za Vrbatovu boudu, která pokračuje až k Labské boudě, dále upravené cesty, pěšiny, stezky s širokou škálou náročností, které lákají mnohé cykloturisty.

Penzion Jilemnická Bouda se nachází přímo v centru Horních Míseček. Je velmi dobře dostupný autobusem. Přímo u penzionu je autobusová zastávka. Automobilem se dá dojet až k Jilemnické Boudě. V zimě je silnice denně udržována. Penzion Jilemnická Bouda je vhodný pro školy i pro rodiny s dětmi. Pension Jilemnická Bouda nabízí 50 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní příslušenství. V pensionu je společenská místnost s TV, restaurace a rychlé občerstvení. Celý objekt je nekuřácký, včetně restaurace. Pension Jilemnická Bouda je vhodný i pro školení a různé konference (školící místnost má kapacitu pro 40 osob).