Jilemnická Bouda

Ubytování v penzionu Jilemnická Bouda zabezpečuje svým hostům komfortní zázemí, které je vhodné pro rodiny s dětmi nebo také pro školní skupiny. Ubytování poskytujeme ve dvou, tři a čtyřlůžkových nově zrekonstruovaných a plně vybavených pokojích s celkovou kapacitou 50 lůžek. V prostorách penzionu hosté mohou využít společenskou místnost s TV, restauraci nebo rychlé občerstvení. Pro firemní školení a konference je připravena školící místnost o celkové kapacitě 40 osob. Celý objekt včetně restaurace je nekuřácký.

Penzion se nachází v samém centru Horních Míseček. Návštěvníkům je k dispozici celkem 20 km sjezdových tratí, 25 běžeckých tratí a více než 80 km značených turistických tras. Sjezdovky a vleky jsou vzájemně propojeny, velice snadno lze z jednotlivých sjezdových tratí přejíždět a užít si tak opravdu všechny příležitosti lyžařského areálu. Najdete zde lyžařské vleky a sjezdové tratě pro různé úrovně dovedností lyžařů. Pro úplné začátečníky je k dispozici cvičná louka s krátkým vlekem, středně pokročilí a sportovní lyžaři si naopak přijdou na své na mnoha dalších náročnějších sjezdovkách včetně sjezdovky Špindlerův Mlýn - Medvědín.

Svou polohou je Jilemnická Bouda ideálním výchozím bodem pro výlety například na Vrbatovu a Labskou boudu, do nedalekého Špindlerova Mlýna nebo na Benecko. Místní terén je pro svůj profil oblíben i milovníky horských kol, které láká na upravené cesty, pěšiny a stezky s širokou škálou náročnosti.

Chcete se u nás ubytovat?

zavolejte nám +420 739 222 911 nebo napište recepce@jilemnickabouda.cz

Fotogalerie